lava-shells1Masáž horkými mušlemi nabízí nejen luxusní péči, ale i mimořádný zážitek. Rituál vychází z dlouhodobě ověřených postupů masáží a přírodní péče, která se tradičně nabízí na tichomořských ostrovech Fiji. Hlavní slovo v této proceduře má cukrový peeling, prvotřídní kokosové oleje a másla a do hladka opracované mořské mušle. Mořské mušle, které používáme pro exotický rituál masáže horkými mušlemi, se vyskytují na ostrovech v jižním Pacifiku, konkrétně v oblasti Filipín. Jsou to jemně vroubkované mušle srdcovky (Acrosterigma), upravené do hladké textury a vysokého lesku. Unikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do pokožky klienta. Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou i psychickou únavu a nastává celková hluboká regenerace těla i mysli.

Exotická procedura LavaShells zahrnuje:
– 1x peelingová masáž celého těla (záda, nohy, ruce) cukrovým peelingem Pure Fiji
– aroma-masáž nahřátými vonnými oleji Pure Fiji s použitím mušlí LavaShells
– termo-zábal
– uvolňující masáž hlavy

Délka trvání procedury: 120 min

Účinky masáže:
Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným kosmetickým i regeneračním účinkem na pokožku, hluboce relaxuje tělo i mysl. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem terapie jsou hřející mořské lastury a plynulá masáž, která napodobuje hru vln na mořském pobřeží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje a zároveň uvolňuje i hlubší vrstvy svalů.

Po dvouhodinové exkluzivní proceduře cítíte zvýšenou hladinu energie, odcházíte dokonale zrelaxovaní a odpočatí.

Ceny:

Exotická masáž Lava Shells mušlemi z Fiji celé tělo                               120 min.                    1500 CZK
(peelingová masáž, masáž mušlemi LavaShells,
zábal, masáž hlavy)

Exotická masáž Lava Shells mušlemi z Fiji záda a šíje                             60 min.                     800 CZK
(peelingová masáž, masáž mušlemi LavaShells,
zábal, masáž hlavy)

Hledáte tip na vánoční dárek nebo dárek k výročí? Tato procedura, která je absolutní novinkou na evropském trhu, bude skvělým překvapením i luxusní procedurou pro vaše blízké. V případě zájmu o dárkový poukaz nás kontaktujte na tel. č.: 720 737374. Budeme se těšit na vaši návštěvu!


Leave a Reply